HLEDÁM spolumajitelky! Tady!!!
Přidej sem článek TADY!

Míša a arobic =)

18. září 2010 v 10:50 | Love Míša ♥♥ |  Míša 5angels
Vítězky kategorie Miss Aerobik Kadet 2009:

Miss Aerobik Kadet ČR 2009 - Michaela Exlová, Bystřice nad Pernštejnem (1. Místo, uprostřed)
1. ViceMiss Aerobik Kadet ČR 2009 - Jana Kočková, Praha (2. Místo, napravo)
2. ViceMiss Aerobik Kadet ČR 2009 - Vendula Kopečková, Moravské Budějovice (3. Místo, nalevo)


Letošní rok byla laťka opravdu vysoko. V aerobiku bylo třeba prokázat například sportovní schopnosti, flexibilitu, držení těla, ale také tzv. šoumenství. Módní přehlídka byla zpestřená tím, že se pořadatelé rozhodli o její tematické ladění. MiniMissky měly zadání "Den s princeznou" a Kadetky "Party s kamarádkou". A že se nápad líbil, bylo znát hned na první pohled. Na soutěžní ploše se promenoval zástup pohádkových, někdy velmi originálních, princezen. Růžové šatičky a korunku některé princezničky vyměnily třeba za kostým Šehrezády nebo za tenisovou raketu. Kadetky se úkolu zhostily také svědomitě. Porota ocenila netradiční nápady, odvážné kombinace a vtip soutěžících.

O tom, kdo získá korunku, rozhodla poslední disciplína, a tou byl rozhovor. Kadetky s humorem odpovídaly na otázky určené spíše pro dospělé, jako je "Kdo podle Tebe nejlépe reprezentuje Českou republiku?". MiniMissky navíc měly za úkol vytvořit maskota Miss Aerobik, kterého pak s Vlastou Korcem barvitě popisovaly. Nejednou se porota zasmála nad maskotem, jako je třeba "trysko-myš aerobiková" nebo "hubený hrošík Béďa - sportovec".


Ve stejný den proběhlo i finále kategorie Missis Aerobik České republiky 2009 (30 a více let). Více než 30 finalistek se rozhodně nenechalo zahanbit a s velkým nasazením soutěžily o titul i korunku. Roman Ondrášek prověřil jejich aerobikovou dovednost během náročné choreografie. Dále porota posuzovala šarm a eleganci soutěžících během rozhovoru ve společenských šatech. I tentokrát si organizátoři připravili něco extra. Dámy totiž odpovídaly na otázky určené spíše pro děti. Například se porota dozvěděla, jaký mají nejraději večerníček, jaká je nejoblíbenější hra, nebo jak má vypadat pohádková princezna.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama